Rodinný edukační koncert Andělské chóry nejen na výsostech odvypráví betlémský příběh v těch nejkrásnějších vánočních sborech. A nenechá si ho ujít ani očekávané trio Mikuláš s andělem a čertem!

Zažijte s námi jedinečný 5. prosinec. Edukační koncert Andělské chóry nejen na výsostech pro celé rodiny připravili zkušená dramaturgyně, scenáristka a moderátorka koncertů pro děti Klára Boudalová a sbormistr Lukáš Kozubík. Malí posluchači budou mít nejen možnost nahlédnout pod pokličku přípravy koncertů, ale také se naladí na vánoční atmosféru za zvuků koled skladatelů Václava Trojana a Evžena Zámečníka. Zpívají andělské hlasy Pražského filharmonického sboru v doprovodu smyčců, flétny a klavíru.

Andělské chóry se rozezní kostelem sv. Františka v Anežském klášteře v úterý 5. 12. 2024 od 17 hodin.

Doporučujeme k nám zavítat už dřív, od 16 hodin budeme přímo v kostele tvořit v tematických dílničkách. A po koncertě za dětmi dorazí Mikuláš s andělem a čertem. Přijďte se předvánočně naladit, zazpívat si koledy. Lístky pro hodné i zlobivé ratolesti jsou v prodeji na GoOutu, tak dopřejte dětem veselý koncert a neobvyklý mikulášský zážitek!